ראשי  רגילות  מבצעים  הרשמה  צור קשר
   
שלום אורח,להרשמה לחץ כאן סל קניות תיק לקוח
חיפוש
   שירים בזמן הזה
   הועד לנגינה יהודית
   שיטות הראשונים

  בעניין פאה נכרית

  בעניין מכונת גילוח
 שאלות נפוצות

תשובות לשאלות נפוצות
מה שעות הפעילות של החנות ואיך מגיעים למקום.?
החנות שלנו נמצאת בשכונת רמות א בירושלים
כיון שאנו מוכרים מגוון גדול של מוצרים לכן הרבה מוצרים לא נמצאים בכל עת
החנות לא עובדת בצורה רגילה אלא כמו מחסן ספרים ותשמישי קדושה
ברגע שאתם מבצעים הזמנה דרך האתר או הזמנה טלפונית אנו מייד פונים לספקים ומביאים את המוצר
אלינו לחנות או שולחים את המוצר מייד אליכם
החנות פתוחה כל היום

. הספרים הנמכרים אצלנו הם מתחומי היהדות בלבד ולכן המבחר וההתמחות שלנו בנושא זה הוא רב

אנחנו נמצאים בקשר עם מרבית ההוצאות ומפיצי הספרים. ורוב הספרים נמצאים במחסנים שלנו וספר שלא נמצא במחסנים שלנו מוזמן עבור הקונה

איך יודעים שההזמנה התקבלה ?

. מקבלים לכתובת האימייל שציינתם העתק של ההזמנה כמו כן כשההזמנה תצא מהמחסנים שלנו נודיע לכם על כך באמצעות הדואר האלקטרוני

איך משלמים ?

. התשלום מתבצע בכרטיס אשראי או העברה בנקאית אפשר גם לשלוח שיק אמנם רק אחרי הפרעון תשלח ההזמנה

האם אין סיכוי במסירת פרטי הכרטיס האשראי ?

האתר מתוחזק 24 שעות ביממה ומשתמש בטכנולוגיות הצפנה .(SSL)

כמו כן מסירת מספר הכרטיס מתבצעת פעם אחת בלבד כך שהסיכון מקביל לשימוש בכרטיס אשראי בחנות רגילה

 

איך מוצאים ספר ?

בדף הראשי של האתר יש בצד שמאל תיבת חיפוש בה ניתן לרשום את שם הספר או חלק ממנו למשל: אם הספר המבוקש הוא 'שלחן ערוך הבהיר' ניתן לרשום בתיבת החיפוש 'הבהיר' ללחוץ על כפתור החיפוש ונקבל מספר ספרים בניהם גם את הספר הרצוי. אפשרות אחרת היא להשתמש בעיון לפי הקטגוריות הרשומות בצד שמאל. במקרה של הספר הקודם נבחר בקטגוריה ש"ס - חידושים ואז נדפדף בין התוצאותאפשרות נוספת היא לחפש במוציאים לאור.

איך מזמינים ספר ?

תהליך ההזמנה

"פרידמן ספרי קודש" מציג לך מבחר רחב של ספרים המחולקים לנוחיותך לקטגוריות (המופיעות בראש העמוד) לאחר בחירת הספר המבוקש, ניתן ללחוץ על הספר לקבלת פרטים נוספים ומלאים אודות הספר ע"י הקשה על תמונת הספר או על "מידע נוסף". בדף הספר יופיעו לפניכם כל נתוני הספר ותכונותיו, מחירו ומידע נוסף. במידה והספר עונה על דרישתכם הקישו "הזמן ספר" (אשר מפנה אותך לדף הקופה לצורך קניה מאובטחת).

בדף הקופה תתבקש לעדכן נתונים נוספים:


יש למלא שם משתמש וסיסמא. במידה והנך מעוניין לשלוח את הספר לכתובת שונה - ניתן למען את הספרים לכתובת של אותו אדם אליו מיועדת המתנה ע"י שינוי פרטי המשלוח. סוג משלוח - ניתן לבחור את סוג המשלוח ע"י סימון במקום המתבקש, שם גם מופיע זמן האספקה

אילו סוגי משלוח אתם מספקים?

המשלוח שלנו נעשה באמצעות שליח של חברת שליחויות והחבילה מגיעה עד הבית

מה בנוגע לאחריות לטיב הספרים?

"פרידמן ספרי קודש" ו/או מי מטעמה אינם מייצרים את הספרים, ואינם נושאים באחריות לטיב הספרים. הספרים ב"פרידמן ספרי קודש" מוצגים בתום לב, ואין בהצגתם משום המלצה ו/או הבעת דעה מצד "פרידמן ספרי קודש" לגבי אופיים של הספרים, תכונותיהם, טיבם, וכיו"ב. אם רכשת ספרים פגומים, זכותך להחליפם או להחזירם ולקבל את כספך בחזרה, כפי שפרטנו לעיל.

האחריות הבלעדית לספרים, לאיכותם, ולטיבם, חלה על המפיצים של הספרים ובהתאם לתנאים המופיעים על תעודת האחריות שמצורפת אליהם. היצרנים, היבואנים או המפיצים של הספרים לקחו על עצמם את כל החובות המוטלות על "עוסק" על פי חוק הגנת הצרכן, תשמ"א - 1981 והתקנות שהוצאו מכוחו.

בשום נסיבות לא תחול על "פרידמן ספרי קודש" ו/או מי מטעמה אחריות כלשהי בגין נזק ישיר, עקיף, דמי נזיקין עונשים, נזק מקרי, מיוחד או תוצאי, ו/או כל נזק אחר מכל סוג ומין, לרבות, ומבלי לפגוע בכלליות האמור לעיל, דמי נזיקין בגין אובדן השימוש, אובדן נתונים או אובדן רווחים, הנובעים או קשורים בכל דרך שהיא בשימוש או בביצועי "פרידמן ספרי קודש", בגין עיכוב בשימוש או באי יכולת להשתמש ב"פרידמן ספרי קודש", באספקתם או באי אספקתם של ספרים , או בכל מידע, תוכנה, ספר, שירות וגרפיקה נלווית שהושגו באמצעות "פרידמן ספרי קודש", ו/או הנובעים בכל דרך אחרת מן השימוש ב"פרידמן ספרי קודש", בין בהתבסס על הסכם ובין בנזיקין, בין באחריות מוחלטת, ו/או כל עילה אחרת, אפילו אם נודע ל"פרידמן ספרי קודש" ו/או מי מטעמה על האפשרות של דמי נזיקין כאמור. אם אינך שבע רצון מחלק כלשהו של "פרידמן ספרי קודש" או מאחד מתנאי תקנון זה, אנא כתוב אלינו ונבחן את פנייתך בקפידה.

"פרידמן ספרי קודש" ו/או מי מטעמה לא ישאו בכל אחריות לכל שימוש בלתי מורשה, שימוש לרעה, שימוש
שלא כדין ו/או שימוש במרמה שייעשה על ידי צד שלישי בכרטיס האשראי בו עשית שימוש לשם ביצוע פעולה ב"פרידמן ספרי קודש".

השירות ב"פרידמן ספרי קודש" ניתן לשימוש כמו שהוא. לא תהיה לך כל טענה, תביעה ו/או דרישה כלפי "פרידמן ספרי קודש" ו/או מי מטעמה בגין תכונות השירות, יכולותיו, מגבלותיו או התאמתו לצרכיך ולדרישותיך.

"פרידמן ספרי קודש" מתחייב לעשות מאמצים רבים למען שביעות רצונו של הלקוח באמצעות אבטחת "פרידמן ספרי קודש" ברמה גבוה, ומתן שירות אדיב, יעיל ומהיר, אך אינו מתחייב שהשירות ב"פרידמן ספרי קודש" לא יופרע, יינתן כסדרו בלא הפסקות, יתקיים בבטחה וללא טעויות, ו/או יהיה חסין מפני גישה בלתי-מורשית למחשבי "פרידמן ספרי קודש", נזקים, קלקולים, תקלות - לרבות תקלות בחומרה, בתוכנה או בקווי התקשורת לאתר.

דין ושיפוט

הדין החל על הזמנתך ועל תקנון זה, הוא ע"פ דין תורה ובירושלים בלבד.

הגבלת הגישה

"פרידמן ספרי קודש" שומרת על זכותה לסרב להעניק גישה לאתר אינטרנט זה או לחלקים ממנו לכל משתמש, לפי שיקול דעתה הבלעדי וללא כל התראה מוקדמת.

שינוי בתנאים ובהתניות

"פרידמן ספרי קודש" שומרת על זכותה להכניס שינויים בתנאים, בהתניות ובהודעות החלים על השימוש באתר אינטרנט זה.

 

 האם אפשר להתחרט ולבטל את ההזמנה?

בהחלט...

הזמנה שבוטלה מסיבות שאינן תלויות בנו בטרם נשלחה, תחוייב בדמי ביטול של 5% מערך ההזמנה.

אם ברצונכם להחזיר/ להחליף פריט שכבר נמצא בידיכם, תוכלו לעשות זאת תוך עד 14 יום

מיום קבלת המוצר. אנא צרו עמנו וננחה אתכם איך לעשות זאת.

כמה עולה משלוח ?

על כל מוצר מצויין מחיר המשלוח, ישנם גם ספרים רבים שהמשלוח חינם ראה בכל מוצר לגופו.

יש לי שאלה אליכם ?

לשאלות או לבעיות הקשורות באתר אינטרנט זה יש ללחוץ כאן.

פרידמן ספרי קודש משקיעה את מירב מאמציה בכדי שלקוחותיה יוכלו להרגיש בטוחים ומוגנים. כחלק מכך אנו מציעים ללקוחותינו שרותי אבטחה והגנה על פרטיות המשתמשים במוצרי החברה ולקוחותיה.שירותים אילו כוללים הגנה על מידע ופרטים חסויים אותם האתר אינו מעוניין לחשוף, כדוגמת פרטים אישיים ,כרטיסי אשראי וכדומה.
לצורך כך אנו מספקים שירות הגנה על מידע באמצעות הצפנה, ושירותי SSL 128bit .

שירותי ההצפנה מאופיינים בצלמית (icon) של מנעול בתחתית הדפדפן המציין דף מאובטח, כל הנתונים בדף זה עוברים תהליך של הצפנה, עקב כך גורם שלישי אינו יכול לעשות שימוש לרעה בנתונים אילו.

אנו מספקים שירות זה ללקוחותינו לפי דרישה, ובנוסף גם מפתחים עבורם טפסים מאובטחים לצורך קבלת נתונים מלקוחות, בכדי להקל עליהם את ביצוע תהליך הרישום המאובטח.

לקבלת פרטים נוספים נא לפנות למחלקת מכירות בכתובת הבאה: sales@fridmanbooks.co.il

בברכה
צוות תמיכה "פרידמן ספרי קודש"

http://www.fridmanbooks.co.il/_backoffice/Login.asp

 

 

או באמצעות הטלפון 02-5000-500 (ימים א'-ה' בין השעות 21:00 - 17:00)

 

תלמוד בבלי וירושלמי - ש''ס
שלחן ערוך
רמב''ם
ארבעה טורים
ספרים נוספים

הסכם שימוש
שאלות נפוצותהאתר הוקם ומתוחזק ע"י לוגייט טכנולוגיות
אחסון אתרים    חנות וירטואלית